Altın Baget Yüzük

tarihinde Burçin Gültekin tarafından gönderildi

Altın Baget Yüzük

Baget altın yüzükler, altın detaylara sahip yüzük boğumlarının baget kesim pırlanta ya da baget kesim beyaz altın taşlarla birlikte oluşturulmuş olan yüzük modelleridir.

Kadınlar için en önemli takımlardan biri de şüphesiz yüzüklerdir. Özellikle altın ve pırlanta kadınların vazgeçemediği, özel günlerin tamamlayıcısı takılardır. Altın yüzükler, şık tasarımlarıyla hem de geleneksel olarak en çok tercih edilen yüzükler arasında yer alır. Her yıl birbirinden şık tasarımlar görücüye çıkarılır. Ancak son yıllarda özel günlerde, söz, nişan, doğum günü gibi etkinliklerde altın baget yüzük modelleri herkesin beğenisini kazanmış şık tasarımlardır. Pırlanta ile baget altın yüzüğü bir araya gelmesi en çok tercih edilen yüzük modelleri arasında yerini almıştır. Baget yüzükler, zarif görünümü ve taşların şık dizilimi ile göz alıcı bir güzelliğe sahiptir. Yüzüklerin değerini arttıran hangi taştan yapıldığıdır. Altın baget yüzük sezonun en trend modelleri arasında yer almaya devam edecek yüzüklerdir.

Altın Baget Yüzük Modelleri

Altın baget yüzük modelleri her yaşa ve zevke uygun şekilde tasarlanmıştır. Altın baget yüzüklerde, 14 ayar altın ve saworoski taşlarının muhteşem uyumunu bir arada kullanılmıştır. Beyaz ile sarının muhteşem uyumu ile tüm kıyafetler ile uyumlu hem spor giyim hem de gece kıyafetleri için oldukça kullanışlı bir yüzüktür. Özellikle özel bir gece de siyah muhteşem bir elbise ile taşların ışıltısı bir arada kullanılınca çok şık görünümler ortaya çıkacaktır. Ayrıca baget yüzükler, nişan ve söz yüzüğü olarak da tercih edilebilir. Ayrıca yüzüğün etrafında da isteğe bağlı olarak küçük pırlanta taşlarla süslenmiş modelleri de bulunur. Klasik tektaşlara göre farklı olarak sık çizgilere sahiptir. Halka kısmındaki altın üzerine, pırlanta taşlar bazen yan yana bazen uzunlamasına bazen de tek bir baget taş olarak kullanılır.

Altın yüzük modelleri arasında en çok tercih edilen model şüphesiz ki baget model altın yüzük çeşitleridir. Bununla birlikte bir diğer revaçta olan ürünler altın beştaş modelleri, altın alyans modelleridir. Altın yüzükler arasında en uygun fiyatlı ve kaliteli çözümleri sizlere sunarak, en güzel günlerinize ortak olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. 

Altın Baget Yüzük Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Günümüzde birçok firma altın baget yüzük tasarımı yapmaktadır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken konu, yüzüğün alındığı firmanın sunduğu hizmet kalitesidir. Altın baget yüzük alırken firmanın, garantili ve güvenilir hizmet vermesine dikkat edilmelidir. Bunun yanı sıra ürünlerin sertifikalı olmasına da dikkat edilmelidir. Maliyet olarak yüksek fiyatlı olan bu yüzüklerin gönderiminde garantili kargo hizmeti verilmesi çok önemlidir.

 

Ayrıca sitemizde yer alan pırlanta baget yüzük modellerimize de göz atmanızı tavsiye ederiz. Sevdikleriniz için en güzel hediyeler her zaman Sembol Gold ile sizlerle! 

 

Altın Baget Yüzük Nedir?

Altın baget yüzükler, üzerinde baget taşı bulunan altın kordonlu yüzüklerdir. Taş kısmında genellikle pırlanta renk tercih edilmektedir.

Baget Altın Yüzük Fiyatları Ne Kadardır?

Baget altın yüzük fiyatları karata göre değişiklik göstermektedir. 500 TL seviyesinde başlayan baget altın yüzük fiyatları 2,000 TL seviyelerine kadar fiyatlara sahiptir.


Bu gönderiyi paylaşın