Altın Bileklikler

tarihinde Burçin Gültekin tarafından gönderildi

Altın Bileklikler

 

14 ayar altın bileklikler, sembol gold markasıyla iş birliğimiz sayesinde çok özel modeller sizinle buluşuyor :)

 

Altın Bileklik

Altın bileklik modelleri , altından üretilen ve çeşitli süslemeleri olan altın bilekliklerdir. Hem özel günlerde hemde günlük ve spor giyime uyum sağlar. Nazar boncuğu, zincir, geometrik desenlere sahip farklı altın bileklik modelleri mevcuttur.

Günümüzde özellikle spor giyime uyum sağlayabilen şık tasarımları ile altın bileklikler, dilediğiniz kıyafetler ile kombin yapılabilir. Altın bileklikler hafif yapıda olduğu için kolunuzda olması sizi rahatsız dahi etmez.Nazar boncuğu, zincir, geometrik desenlere sahip farklı altın bileklik modelleri ile Sembolgold farkını hissedin.

Altın takı modelleri arasında en çok tercih edileni altın bileklik seçenekleri yer alıyor. Özgün tasarımı ile size sunulan bu modeller ile tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. En yeni kreasyon arasından seçilen modeller sayesinde sevdiklerinize hediye olarak tercih edebilirsiniz. Günlük kullanım için uygun olan bu ürünler kombinlerinizin tamamlayıcısı olarak yer alacaktır. Zarif ve estetik olan modeller büyüleyici güzelliğinizin de ortaya çıkmasına olanak sağlıyor. Zarif kadınların tercihi olan bileklik modelleri özel kutusu ile gönderilmektedir. Sizde tarzınıza veya sevdiklerinizin özelliklerine uygun birer seçim yapabilirsiniz.

Altın Bileklik Modelleri

Altın bileklik modelleri sanatsal değerleri ile de ön plana çıkıyor. Özel ve kaliteli tasarımlar sizin için üretilmiştir. Altın bileklik taşlı plaka modeli şıklık isteyenler için uygun bir seçim olacaktır. Bileğinizde çok şık duracak olan bu modelin fiyatı da oldukça uygundur. Hallow tasarım modeli ise kendini özgür hissedenler için özel olarak sunulmaktadır. Tüm bileklik modellerinde pratik kullanım ön planda yer alıyor. Bundan dolayı sorunsuz bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Modellerde farklılık arayanlar için sarı ve beyaz altının bir arada bulunduğu tasarımlarda bulunuyor. Bu tarz bir tasarım sizi daha estetik ve tarz gösterecektir. Bunun için tüm modellerimizi inceleyebilir ve profesyonel bir seçim yapabilirsiniz. Ürünlerimiz garantili ve sertifikalı olarak size gönderilmektedir. Ayrıca tüm hizmet içeriği yasal olarak veriliyor.


Bu gönderiyi paylaşın