FAQs

Soru 1.Ürünümün Taşı Düştü, Ne yapmalıyım?
Ürününüzü, bizimle mail ya da instagram üzerinden iletişime geçerek adresimize gönderdiğiniz takdirde ürününüz incelenecek ve size bilgi verilecektir.

Soru 2.Satın aldığım yüzük parmağıma uymadı,  ne yapmalıyım?

Ellerinizde dönemsel bir şişme sorunu yaşamıyorsanız ürününüzün en yakın kuyumcuda ölçünüzün doğru olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz. Hatalı ölçü alınmış veya parmak ölçünüz değişmiş ise ürününüzü yeniden sipariş vermelisiniz.

Ya da kargo ve tamirat dahil olmak üzere 170 TL ücret karşılığında yüzüğünüzü bize tamire göndererek belirttiğiniz ölçüye büyüttürebilir ya da küçülttürebilirsiniz. Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Soru 3.Ürünümün rengi değişti, ne yapmalıyım?

Ürününüzdeki renk değişikliğinin nedeni kullandığınız kimyasal malzemeler (kolonya, krem, sabun, aseton, parfüm vb.) olabilir. Websitemizde yer alan talimatlara göre kullanıma özen gösteriniz. tüm talimatlara uyduğunuzu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçerek ürünü incelememiz için bize gönderebilirsiniz. Gerekli araştırmalar yapılarak durum hakkında size detaylı bilgi verilecektir.

Soru 4.Kolyemin ya da bilekliğimin zinciri koptu, ne yapmalıyım?

mesafeli satış sözleşmemizde yer aldığı üzere talimatlara uygun bir şekilde kullanmak alıcı sorumluluğundadır. en yakın kuyumcu ya da gümüşçüde hızlı bir şekilde tamir ettirilebilir ya da kargo ve tamirat dahil olmak üzere 170 TL ücret karşılığında bize tamire gönderebilirsiniz. tüm tamir ve bakımları da yapılarak size geri gönderilir. lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Soru 5.Aldığım ürün kusurlu çıktı, Ne yapmalıyım?

Ürününüzü bizimle mail ya da instagram üzerinden iletişime geçerek göndermeniz durumunda gerekli araştırmalar yapılarak durum hakkında size detaylı bilgi verilecektir. Bilgilendirme sonrası onayınız alınarak, ürününüzün tamir ve bakımı ya da değişimi yapılacaktır.

Soru 6.Satın aldığım ürünü değiştirmek/ iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Tüm ürünlerimiz sipariş üzerine üretilmektedir ve kişiselleştirilmiş ürünlerdir. Bu sebeple ürün iadesi ya da değişimi söz konusu değildir. Cayma Hakkı Alıcı,siparişini verdikten sonra 12 saat içinde email ya da telefon ile bildirmesi halinde siparişi iptal ettirebilir ya da değiştirebilir. aksi takdirde üretimine başlanan ürünlerin - üretimi bitmiş olan ürünlerin değişimi ya da iadesi söz konusu değildir.

ürününüzü teslim aldığınızda siparişte herhangi bir yanlışlık olduğunu düşünürseniz lütfen bizimle 3 iş günü içerisinde iletişime geçiniz. 

Soru 7.Siparişim kaç gün içerisinde kargolanır?

Sipariş üzerine üretim yaptığımızdan ödemeniz geldiği gün itibariyle ortalama 4-5 iş günü sonrası kargoya teslim edilir. özel gün ya da bayramlarda ise bu süre 7 iş gününe kadar uzayabilmektedir. kargolandığında size mail ve mesajla bilgi verilecektir.

Soru 8. Yüzük ölçümü bilmiyorum, ne yapmalıyım?

Satın alacağınız yüzüğün ölçüsüne ulaşmak için daha önceden kullanmış olduğunuz bir yüzüğünüzü elinize alın, milimetre (mm) ölçüsü olan bir cetvel bulun, yüzüğü yatay olarak masaya koyup içten içe yüzüğün çapını ölçün.

Bu işlemi yaparken yüzüğün en geniş kısmını ölçtüğünüze emin olun. Cetvelden milimetreyi okuyun. Bu değeri yüzük ölçüsü tablomuz ile karşılaştırın ölçünüzü bulun.