Altın Küpeler

tarihinde Burçin Gültekin tarafından gönderildi

Altın Küpeler

Zarif ve estetik görselleri ile ön planda yer alan altın küpeler kombinlerin ön plana çıkmasına yardımcı oluyor. Gün içerisinde şık bir kullanım sağlamanıza destek sunan modeller en yeni kreasyon arasından seçilerek size sunuluyor. Geniş bir model seçeneğinin bulunması seçim yapmanıza yardımcı olduğu gibi en iyi sonucu almanıza da imkan veriyor. Küpelerde modern tasarımın inceliklerini görebilir ve tüm güzelliğinizin karşı tarafa en iyi şekilde yansımasını sağlayabilirsiniz. Altın küpeler en iyi hediye seçimleri arasında yer alıyor. Sevdiklerinizi mutlu etmek istediğinizde sunduğumuz profesyonel hizmet içeriğinden yararlanarak en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

Altın Küpe Modelleri ve Fiyatları 

Altın küpeler arasında estetik bir görsel oluşturmak isteyenler için melek küpe taşsız seçeneği ideal bir tercih olacaktır. Tasarımsal açıdan zengin olan bu model kulağınızda zarif bir şekilde duracaktır. Bundan dolayı güvenle tercih edebilirsiniz. Farklılık ve spor bir tarz oluşturmak isteyenler ise deniz yıldızı modelini online olarak inceleyebilirler. 14 ayar olarak sunulan bu modelin tasarımında kaliteli bir işçilik yer almakta ve ekonomik fiyatlarla size sunulmaktadır. Turkuaz taşlı küpe modeli estetik ve kaliteli görseli ile sizi etkileyecek hatta büyüleyecektir. Hediye arayışını var ise ve üst seviyede bir görsel istiyorsanız tektaş kalp şeklinde hazırlanmış olan küpe modellerimizi inceleyebilirsiniz. Sunulan tüm hizmet içeriği müşteri memnuniyet ilkesine uygun olarak verilmekte ve garantili olarak gönderim sağlanmaktadır. Buna ek olarak halka küpe modelleri, küçük ve büyük sallantılı küpe modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Özellikle kaliteli altın kolye ve küpe kombinasyonları için sıkça tercih edilmektedirler. 

Sitemizde yer alan altın kolye modellerimize de göz atarak, kombinlerinizi daha şık bir hale getirin! 

Altın Küpeler Kaç Ayardır?

SembolGold.com üzerinden satılmakta olan altın küpeler 14 ayar, 18 ayar ve 22 ayar olarak farklı ayarlarda güvenli ve kaliteli bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Tüm ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre küpe ayarı seçebilirsiniz.

22 Ayar Küpe Kaç Gram Olmaktadır?

22 Ayar olarak düzenlenmiş olan altın küpeler içerdiği diğer materyaller ya da işlemelere de bağlı olarak farklı gramajlar içerebilmektedir. 2 gram ya da 5 gram arasında farklı boyutlarda karşımıza çıkabilmektedir.

 


Bu gönderiyi paylaşın